Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.

aSpire Nautilus GT TC75W Grip Ful Kitl 0 mAh sada Gun Metal 1 ks

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Další skvělá sada pro potahování pusa-plíce od Aspire. Nautilus je dlouholetá série, která má za sebou řadu spokojených vaperů a nejen těm nyní přináší zcela novou sadu. Nejen nový mod, ale také nový tank přichází pod jménem Nautilus GT. Tady Aspire spojil síly s prvotřídním výrobcem atomizérů SmokerStore a Nautilus GT tank je sice vyráběn pod kontrolou Aspire v Číně, ale navržen byl v Německu. Tomu odpovídá jeho robustní nerezová konstrukce společně se skleněným tělem. To poskytuje objem až 3ml. Aspire Nautilus GT je navíc vybaven snadným systémem plnění. Horní částí tanku stačí pootočit, a poté ji jednoduše vytáhnout. Dva velké plnící otvory vám umožní e-liquid kdykoliv pohodlně doplnit.

Tank je na spodní základně vybaven nastavitelným přívodem vzduchu. Ten je tvořen čtyřmi různě širokými otvory, se kterými si utaženost potahu zcela přizpůsobíte svým potřebám. Přívod vzduchu lze také zcela uzavřít. Nautilus GT je kompatibilní s celou sérií žhavících hlav Aspire Nautilus a Aspire Nautilus Triton Mini, výběr je tak skutečně bohatý. V balení spolu s tankem naleznete také Aspire Nautilus 2S hlavu o odporu 0,7Ω s mesh spirálkou a Nautilus BVC o odporu 1,6Ω s klasickou spirálkou pro příjemné potahování pusa-plíce s krásně čistou chutí.

Aspire Nautilus GT mod má jednoduchý design se zaoblenými tvary, které pohodlně sedí v ruce a mod se tak krásně drží. Vespod se nacházejí dvířka poskytující rychlý přístup k prostoru pro jednu baterii. Nautilus GT mod využívá jednu baterii typu 18650 (není součástí balení) a je schopen s vhodným tankem dosáhnout výkonu až 75W. Pro rychlé a přehledné nastavení skvěle poslouží jasný 0,96palcový displej a regulační tlačítka. Kromě údajů o nastaveném výkonu a naměřeném odporu zde uvidíte také zbývající kapacitu baterie. Tu je navíc možné nabíjet přímo v modu, a to pomocí moderního a rychlého USB-C portu.

Baterie

Zbrusu nový Glint mod od Aspire pracuje na jednu baterii typu 18650 (není součástí balení). Ta se do modu vkládá přes spodní otočná dvířka. Díky ní je Glint schopen dosáhnout na výkon až 75W.

Ovládání

Inteligentní ASP čip přináší nejen nezbytné ochrany pro bezpečné vapování, ale také přehledné uživatelské prostředí pro snadné nastavení výkonu.

Nabíjení

Pro nabíjení je určen moderní USB-C port, se kterým lze baterii nabít až 2A.

Nautilus GT

Aspire Nautilus GT má vnitřní skleněné tělo chráněné vnější nerezovou konstrukcí. Pod odšroubování základny se snadno vymění žhavící hlava, která se stará o tvorbu páry.

Žhavící hlavy

Podobně jako předchozí tanky z Nautilus série, i GT je kompatibilní s výbornými Nautilus hlavami. V balení najdete mesh hlavu o odporu 0,7Ω a hlavu s vyšším odporem 1,6Ω. Mnoho dalších je však možné dokoupit.

Plnění

Jednoduchý systémem plnění. Stačí spojit dvě tečky a horní část tanku vytáhnout. V základu je objem tanku až 3ml.

Přívod vzduchu

Na základně umístěný kroužek vám umožní si nastavit přívod vzduchu skrze pět různě širokých otvorů. Dosáhnete tak příjemně utažené potahu.

Obsah balení a parametry 1x Nautilus GT Glint mod 1x Nautilus GT tank 1x žhavící hlava Mesh 0,7Ω 1x žhavící hlava BVC 1,6Ω

Obsah balení může být ještě upřesněn.

  • Rozměry: 78mm x 46mm x 25mm
  • Nastavitelný výkon: 1W-75W
  • Podporované režimy: VW
  • Baterie: 18650 (alespoň 20A) – není součástí balení
  • Nabíjení: USB-C port (5V/2A)
  • Závit: 510 a odpružený kontakt
  • Průměr: 24mm
  • Objem: 3ml
  • Závit: 510
  • Náustek: 510

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.